• USD 2,8303
  • EURO 3,1042
  • ALTIN 101,8270
  • PETR 50,2300
  • BONO 9,8800

Burak Yılmaz Transferi Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Galatasaray oyuncusunun transferi ile alakalı bilgiler devam ediyor. Burak Yılmaz Transferi Hakkında Yeni Bilgiler Geldi
09 Şubat 2016 Salı 15:14

Burak Yılmaz Transferi Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Çin takımına transfer olan Burak Yılmaz ile alakalı olarak transferi kendi mi istedi yoksa Galatasaray mı gönderdi soruları ile alakalı olarak kulüp tarafından açıklama yapıldı. Galatasaray'ın önemli isimlerinden olan yıldız golcü Burak Yılmaz'ın transferi oyuncuya iyi mi gelecek yoksa takıma zarar mı verecek merak edilmektedir.

Çin'in Beijing Guoan takımına transferi gündemde olan Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz, 'Kulüpler anlaştı. Her şey resmiyete döküldüğü zaman bir basın toplantısı yapacağım' dedi.

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'ın Torku Konyaspor'la 0-0 berabere kaldığı maçtan sonra Türk Telekom Arena'da basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Burak, transferi konusunda kulüplerin anlaştığını belirtti.

Her şey resmiyete döküldüğünde bir basın toplantısını düzenleyeceğini aktaran Burak, 'Kulüpler anlaştı. Her şey resmiyete döküldüğü zaman bir basın toplantısı yapacağım. Bütün sorularınıza cevap vereceğim. Kendi söyleyeceğim şeyler de var. Şu an için bekliyorum. Orada yeni yıl olduğu için 2-3 gün kapalı her yer. Bu yüzden biraz uzayacak. Gönül isterdi ki başkaları açıklama yapsın ama ben yapmak zorunda kalıyorum. Biraz bekleyeceğim ama sonra içimdekileri ve gönlümdekileri, bilinmeyenleri söyleyeceğim' ifadelerini kullandı.

Zor bir gün geçirdiğini vurgulayan milli futbolcu, 'Dün de çok zordu. Basın toplantısında her şeyi söyleyeceğim. Şu an yanlış bir söylemek istemiyorum. Basın toplantısında her şeyi ama her şeyi, bilinen bilinmeyen, hepsini söyleyeceğim. Hiç merak etmeyin' şeklinde konuştu.

Transferinin 2-3 gün içinde gerçekleşmesini beklediğini aktaran tecrübeli futbolcu, 'Mustafa (Denizli) hocanın da dediği gibi, imzalar atılmadan bir transfer gerçekleşmez. İmzalar atılınca gereğini yapacağım' diyerek sözlerini tamamladı.


YORUMLAR

300 karakter kaldı

İlgili Konular